Yükleniyor...
Üretmekten Korkma
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
3. ROBOT GÜNLERİ

3. Robot Günleri Kazanan Yarışmacılar

Çizgi İzleyen Ödülleri

Birincilik Ödülü : Hüseyin Yağbasan

İkincilik Ödülü : Mesut Pehlivan

Üçüncülük Ödülü : Ali Ganigüllü

Ralli Ödülleri

Birincilik Ödülü : Lazrail53-Volkan Akyüz

Mini Sumo Ödülleri

Birincilik Ödülü : Utkan Subaşı

İkincilik Ödülü : Tevfik Vural Özçelebi

Üçüncülük Ödülü : Yağız Efe Dursunoğlu

Senaryo Kategori Ödülleri

Bireysel

Birincilik Ödülü : Talha Demir Mesutgil

İkincilik Ödülü : Salih Sefa Özer

Üçüncülük Ödülü : Utkan Subaşı

Dördüncülük Ödülü : Yiğit Akpınar

Beşincilik Ödülü : Yakup Emin Gökçe

Takım

Birincilik Ödülü : GÜNEŞ KOLEJİ

-Talha Demir Mesutgil
-Melih Serdar Temel
-Hamza Oğuz Kalaoğlu
-Osman Efe Salur

İkincilik Ödülü : Güneş KOLEJİ

-Yiğit Akpınar
-Emir Hayat Özenç
-Emir Said Bakan
-Salih Sefa Özer
-Salih Eren Aksakal

Üçüncülük Ödülü : SÜHEYLA & SITKI ALP ORTAOKULU

-Sarper Taşdelen
-Gizem Aydemir
-Ayşe Ece Atan
-Yakup Emin Gökçe
-Batuhan Sipahican

Mansiyon Ödülü : İBRAHİM HAKKI KUBİLAY İMAMHATİP ORTAOKULU

-Yusuf Aksakal
-Buğra Şeker
-Emirhan Pekgöz
-Abdulsamet Toplaoğlu
-Muhammet Eren Korkmaz
-Zeynep Yüzügüldü
-Hayrunisa Dilber
-Zümra Yaren Fidan
-Gizem Karaca
-Fatma Nisanaz Özcan

Mansiyon Ödülü : KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP ORTAOKULU

-Beyza Tekmanlı
-Şule Zeynep Küçük
-Orhan Çevik
-Barış Ceyhun
-Zeynep İclal Ağırman
-Amine Seyhan
-Ali Atıf Demirli

Kategoriler

Bu kategoride yarışacak robotlar beyaz zemin üzerinde siyah veya siyah zemin üzerinde beyaz çizgileri takip ederek yarışmayı en kısa sürede tamamlamayı amaçlar.

Bu kategoride yarışacak robotlar zorlu engellerle dolu bir parkuru en kısa sürede tamamlamayı amaçlar.

Bu kategoride yarışacak robotlarda hız, mücadele etme yeteneği ve dış plaka sağlamlığı önemlidir. Robotun pistte kalması amaçlanır.

Bu kategoride yarışmacılar, kendi tasarlayıp ürettikleri robotları 2 gün boyunca sergileyip juri tarafından yapılan değerlendirmede en yüksek puanı almayı amaçlar.

Bu kategoride yarışmacılara verilen görevi en uygun şekilde, belirtilen sürede bitirmeleri istenecektir.

Ödüller

Çizgi İzleyen Ödülleri

Birincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 1000 ₺ Hediye Çeki

İkincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 500 ₺ Hediye Çeki

Üçüncülük Ödülü : Proje Hocam'dan 300 ₺ Hediye Çeki

Ralli Ödülleri

Birincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 1000 ₺ Hediye Çeki

İkincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 500 ₺ Hediye Çeki

Üçüncülük Ödülü : Proje Hocam'dan 300 ₺ Hediye Çeki

Mini Sumo Ödülleri

Birincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 1000 ₺ Hediye Çeki

İkincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 500 ₺ Hediye Çeki

Üçüncülük Ödülü : Proje Hocam'dan 300 ₺ Hediye Çeki

Serbest Kategori Ödülleri

Birincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 1000 ₺ Hediye Çeki

İkincilik Ödülü : Proje Hocam'dan 500 ₺ Hediye Çeki

Üçüncülük Ödülü : Proje Hocam'dan 300 ₺ Hediye Çeki

Senaryo Kategori Ödülleri

Takım

Birincilik Ödülü : Birincilik Kupası

İkincilik Ödülü : İkincilik Kupası

Üçüncülük Ödülü : Üçüncülük Kupası

Bireysel

Birincilik Ödülü : Birincilik Madalyası

İkincilik Ödülü : İkincilik Madalyası

Üçüncülük Ödülü : Üçüncülük Madalyası

Dördüncülük Ödülü : Dördüncülük Madalyası

Beşincilik Ödülü : Beşincilik Madalyası

Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

İletişime Geç

Facebook
Adres
Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi / Erzurum